Wynajmij kontener z dostawa pod wskazany adres

Oferujemy krótko lub długo-terminowy wynajem kontenerów magazynowych, kontenerów typu Self Storage, kontenerów budowlanych z dostawą pod wskazany adres. Kontenery w różnych rozmiarach do wynajęcia pojedynczo lub w zestawach. Na życzenie możemy zorganizować dostawę kontenerów wraz z rozładunkiem i montażem, a także ich odbiór po zakończeniu okresu najmu.

Kontener [2M]

299zł  netto / miesiąc

+ koszty dostawy
+ 3000 zł kaucji zwrotnej

Kontener [4M]

399zł netto / miesiąc

+ koszty dostawy
+ 3000 zł kaucji zwrotnej

Kontener [6M]

499zł netto / miesiąc

+ koszty dostawy
+ 3000 zł kaucji zwrotnej

Aby wynająć kontener w formule Self Storage kliknij tutaj.

Jak wygląda współpraca?

Kontenery udostępniamy w całości lub w postaci łatwych w montażu i piętrowalnych kanapek, co znacznie ułatwia procesy magazynowania i transportu. Dzięki tej funkcji, kontenery można rozładunku kontenera pem z HD-S lub wyładować go w częściach przy udziale większej ilości osób, które zostaną zaangażowane do tej operacji.

Jak przygotować teren pod kontener?

Dzięki swojej samonośnej konstrukcji, do postawienia kontenerów nie jest wymagane przygotowanie fundamentów, ani przeprowadzenie innych specjalistycznych prac ziemnych. Wystarczy odpowiedniej wielkości względnie wyrównana powierzchnia, nawet nieutwardzona. Za punkty podparcia z powodzeniem posłużą odpowiednio ułożone i wypoziomowane bloczki betonowe, płyty chodnikowe, drewniane klocki lub inne tym podobne elementy.
Wypełnij formularz kontaktowy
Odpowiemy na Twoje zgłoszenie najszybciej jak to możliwe.