Wynajmij kontener z dostawa pod wskazany adres

Wynajmij kontener z dostawa pod wskazany adres

Oferujemy krótko lub długo-terminowy wynajem kontenerów magazynowych, kontenerów typu Self Storage, kontenerów budowlanych z dostawą pod wskazany adres. Kontenery w różnych rozmiarach do wynajęcia pojedynczo lub w zestawach. Na życzenie możemy zorganizować dostawę kontenerów wraz z rozładunkiem i montażem, a także ich odbiór po zakończeniu okresu najmu.

Kontener [2M]

299zł  brutto / miesiąc

+ koszty dostawy
+ 3000 zł kaucji zwrotnej

Kontener [4M]

399zł brutto / miesiąc

+ koszty dostawy
+ 3000 zł kaucji zwrotnej

Kontener [6M]

499zł brutto / miesiąc

+ koszty dostawy
+ 3000 zł kaucji zwrotnej

Jak wygląda współpraca?

Kontenery udostępniamy w całości lub w postaci łatwych w montażu i piętrowalnych kanapek, co znacznie ułatwia procesy magazynowania i transportu. Dzięki tej funkcji, kontenery można rozładunku kontenera pem z HD-S lub wyładować go w częściach przy udziale większej ilości osób, które zostaną zaangażowane do tej operacji.

Jak przygotować teren pod kontener?

Dzięki swojej samonośnej konstrukcji, do postawienia kontenerów nie jest wymagane przygotowanie fundamentów, ani przeprowadzenie innych specjalistycznych prac ziemnych. Wystarczy odpowiedniej wielkości względnie wyrównana powierzchnia, nawet nieutwardzona. Za punkty podparcia z powodzeniem posłużą odpowiednio ułożone i wypoziomowane bloczki betonowe, płyty chodnikowe, drewniane klocki lub inne tym podobne elementy.
KONTAKT / LOKALIZACJA
Wypełnij formularz kontaktowy
Odpowiemy na Twoje zgłoszenie najszybciej jak to możliwe.