Przechowywanie mebli Wrocław

Przechowywanie mebli Wrocław

Jeśli szukasz dogodnego miejsca we Wrocławiu do przechowania mebli na czas remontu lub przeprowadzki, nasze magazyny samoobsługowe będą świetnym i niedrogim rozwiązaniem.

Sam łatwo zdecydujesz ile przestrzeni magazynowej potrzebujesz i przez jaki czas chcesz magazynować swoje meble. Dzięki formule wynajmu Self Storage, nie jesteś zależny od nikogo. Zyskujesz nieograniczony, całodobowy dostęp do swoich rzeczy w każdy dzień tygodnia.

Wysokość naszych boxów magazynowych umożliwia składowanie mebli aż do poziomu 260 cm. Stwarza to ogromne możliwości zagospodarowania wynajmowanego magazynu. Z łatwością zmieszczą się tutaj meble, rowery, urządzenia ogrodnicze i inne sprzęty, zajmujące na co dzień powierzchnię nawet dużego mieszkania, domu czy biura.

Jesteś w trakcie przeprowadzki lub generalnego remontu?

Udostępnimy Ci miejsce, w którym z łatwością przechowasz swoje meble, urządzenia, sprzęty sportowe i ogrodnicze. Zmieścisz tu też składane baseny, trampoliny, sprzęty zimowe, wodne i wiele innych.

Duży plac manewrowy to gwarancja sprawnego załadunku i rozładunku. Jeżeli potrzebujesz pomocy w organizacji transportu swoich mebli, poinformuj nas o tym, postaramy się pomóc.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę: Przechowywanie mebli Wrocław. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę skrojoną do Twoich potrzeb.
Back to Top