Przechowywanie sprzętu sezonowego - Wrocław

Jesteś miłośnikiem sportów sezonowych, jednak brakuje Ci miejsca na przechowywanie sprzętu? A może jesteś fanem jednośladów i szukasz miejsca na bezpieczne zimowanie swojej maszyny? U nas znajdziesz rozwiązanie. W magazynach samoobsługowych Self Storage możesz umieścić rowery, narty, deski snowboardowe i windsurfingowe, kajaki, sprzęt ogrodowy, jednoślady i quady oraz wiele innych ważnych dla Ciebie przedmiotów.

Ile znaczy dla Ciebie pasja?

Dwóch mężczyzn podczas wspinaczki górskiej

Dla każdego z nas zainteresowania i pasje są czymś ważnym. Dzięki nim wolny czas spędzamy w miłej atmosferze i cieszymy się życiem. Często jednak bywa tak, że pory roku ograniczają nam możliwość aktywnego wypoczynku. Co zrobić, gdy lato dobiega końca, a nasz sprzęt zajmuje zbyt wiele miejsca, by przetrzymywać go w domu do następnego sezonu? Sprawdź ofertę naszych magazynów Self Storage. W nich bezpiecznie i tanio te wyjątkowe przedmioty zaczekają na czas, w którym znów będziesz mógł się nimi w pełni cieszyć. W naszych magazynach samoobsługowych można składować praktycznie wszelkie akcesoria sportowe i hobbystyczne. Kiedy zimową porą rower, rolki czy kajaki pójdą w odstawkę, łatwo wymienisz je na sanki, deskę snowboardową lub narty. W naszych magazynach zimowały już też łodzie, quady, buggy, a nawet tuk-tuk! Uniwersalne zastosowanie magazynów przez cały rok.

Dwóch mężczyzn podczas wspinaczki górskiej

Dostęp do magazynu przez 24/7
365 dni w roku.

Najlepsza lokalizacja na południu Wrocławia. Tylko 15 minut od Centrum.

Nasz teren jest stale monitorowany,
ogrodzony i oświetlony

Wyścig quadów po błocie

Doskonały sposób na przechowanie jednośladu!

Wyścig quadów po błocie
Gdy pogoda na wypad quadem ze znajomymi przestaje być sprzyjająca, warto zadbać o jego dobrą kondycję na następny sezon. W tym z pewnością pomoże Ci wynajem naszego magazynu samoobsługowego. Co zrobić z bagażnikiem dachowym, gdy nie ma się garażu, ani piwnicy? Już sam wiesz o co w tym chodzi. Nasze magazyny właśnie do tego służą. Magazynuj, gromadź, zbieraj, kolekcjonuj, handluj i ciesz się tanim i bezpiecznym magazynem.  Nie musisz wynajmować garażu, by przezimować swój jednoślad. Nawet nasze najmniejsze warianty magazynów sprawdzą się wyśmienicie jako bezpieczny schowek na motocykl lub skuter, zostawiając przy tym sporo miejsca na dodatkowe sprzęty i narzędzia

Zadbaj o narzędzia i meble ogrodowe z magazynami Self Storage

Spulchnianie ziemi w ogródku przy pomocy grabii

A co ze sprzętem ogrodowym, kosiarkami, trampolinami, zestawem ogrodowych mebli? Twój garaż pęka już w szwach od nagromadzonych szpargałów? Czas działać! Zapewniamy bezpieczne i tanie miejsce do przechowania nagromadzonych sprzętów. Zyskujesz całodobowy dostęp do swoich rzeczy. Oferujemy magazyny do przechowywania o zróżnicowanym metrażu, co z pewnością ułatwi dobór odpowiedniego magazynu. W chwili podjęcia decyzji o wyborze naszych usług, będziesz mógł cieszyć się nie tylko wygodą i bezpieczeństwem, ale i elastyczna umową, z krótkim okresem wypowiedzenia.

Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać powierzchnię odpowiednią dla Twoich potrzeb.

 
 
Spulchnianie ziemi w ogródku przy pomocy grabii