FAQ

Naszą ofertę wynajmu magazynów samoobsługowych, w stale zyskującej popularność formule Self Storage, kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych, poszukujących dodatkowego miejsca na przechowywanie przedmiotów.

Dzięki stale zyskującej popularność formule wynajmu Self Storage, każdy najemca zyskuje nieograniczony, całodobowy dostęp do swojego magazynu samoobsługowego. Niezależnie od pory dnia i nocy, może też zaparkować samochód osobowy lub dostawczy bezpośrednio pod wynajmowanym kontenerem i rozpocząć przeładunek przechowywanego towaru.

Minimalny okres najmu magazynu rozpoczyna się już od jednego miesiąca. Przyjedź bezpośrednio do siedziby naszej firmy tuż pod Wrocławiem, by wybrać interesujący Cię magazyn i podpisać umowę wynajmu. Do wyboru pozostawiamy Ci możliwość podpisania umowy na czas określony lub nieokreślony z krótkim, jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. W przypadku wynajmu magazynu na okres powyżej 6 miesięcy lub gdy potrzebujesz więcej niż jeden box, możesz liczyć na specjalny rabat. Od razu po podpisaniu umowy możesz rozpocząć korzystanie ze swojego magazynu samoobsługowego.

Wysokość naszych boxów magazynowych umożliwia składowanie mebli aż do poziomu 260 cm.
Stwarza to ogromne możliwości zagospodarowania wynajmowanego magazynu.
Z łatwością zmieszczą się tutaj meble, rowery, urządzenia ogrodnicze i inne sprzęty, zajmujące na co dzień powierzchnię nawet dużego mieszkania, domu czy biura.

Ofrujemy duży plac manewrowy, który zapewnia gwarancję sprawnego załadunku i rozładunku.  Natomiast jeżeli potrzebujesz pomocy w organizacji transportu swoich mebli, poinformuj nas o tym, postaramy się pomóc.  Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę: Przechowywanie mebli Wrocław. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tak, sam łatwo zdecydujesz ile przestrzeni magazynowej potrzebujesz i przez jaki czas chcesz magazynować swoje meble i rzeczy. Dzięki formule wynajmu Self Storage, nie jesteś zależny od nikogo. Zyskujesz nieograniczony, całodobowy dostęp do swoich rzeczy w każdy dzień tygodnia.

Tak, poza naszą ofertą Self-Storage oferujemy również wynajem przestrzeni magazynowej oraz usługi logistyczne. Twój towar możemy składować na wiele sposobów:

– na regałach półkowych (kartony)
– regałach wysokiego składowania (palety)
– w blokach (palety)
– na poziomie zero (duża masa)
– w zewnętrznych kontenerach
– na placu w namiotach magazynowych lub bez zadaszenia.