Magazyny samoobsługowe Wrocław

Naszą ofertę wynajmu magazynów samoobsługowych Self Storage kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dzięki wielu wariantom, łatwo dopasujesz wielkość magazynu do ilości towaru.

Magazyn dla Twoich potrzeb.

Jestemy otwarci i gotowi sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta, w związku z tym możesz liczyć na elastyczność w kwestii długości okresu wynajmu oraz ilości udostępnianej przestrzeni magazynowej.

Wielkości magazynów:

Kontenery należące do firmy Magazynykontenery

Dostęp do magazynu przez 24/7
365 dni w roku.

Najlepsza lokalizacja na południu Wrocławia. Tylko 15 minut od Centrum.

Nasz teren jest stale monitorowany,
ogrodzony i oświetlony

Przygotowane do magazynowania kartony

Magazyny samoobsługowe i usługi dodatkowe.

Przygotowane do magazynowania kartony

Pomożemy Ci zorganizować transport ładunku z lub do innego magazynu oraz zapewnimy rozładunek towaru.

Na miejscu możesz liczyć na dostęp do palet, folii stretch i opakowań kartonowych. W magazynach panują neutralne warunki, więc bezpiecznie przechowasz tutaj towar różnego rodzaju.

Magazyny samoobsługowe dla klientów biznesowych.

Uścisk dłoni symbolizujący zawarcie umowy

Brakuje Ci miejsca na przechowanie dodatkowego towaru? Być może prowadzisz firmę budowlaną? Często po zakończonej inwestycji zostają materiały, które można wykorzystać przy następnej budowie. Jednak przechowywanie nawet kilku puszek z farbą lub innych materiałów budowlanych czy narzędzi, często staje się kłopotliwe. Kontenerowe Magazyny samoobsługowe  Self Storage pomieszczą Twoje sprzęty i materiały, a dzięki elastycznym warunkom, łatwo dopasujesz czas najmu do swoich potrzeb.

Świadczymy również usługi związane z konfekcjonowaniem towaru.

Uścisk dłoni symbolizujący zawarcie umowy
Pomieszczenie wypełnione pudłami, elektroniką oraz artykułami biurowymi

Brakuje Ci miejsca? Skorzystaj z naszej oferty wynajmu magazynów samoobsługowych.

Przygotowane do magazynowania kartony

Jeśli brakuje Ci miejsca na przechowywanie rzeczy w swoim mieszkaniu, nasza oferta stanowi idealne rozwiązanie. Większość z nas ma przedmioty, które sprawiają problem z ich przechowywaniem, zajmując miejsce w domu, garażu czy piwnicy. Dzięki magazynom samoobsługowym Self Storage, nie musisz martwić się tym, gdzie je umieścić. Dysponujemy kilkoma rozmiarami kontenerów, zatem każdy znajdzie tu odpowiedni magazyn samoobsługowy dla siebie.