Przechowywanie towaru na paletach - Wrocław

Nasze magazyny świetnie sprawdzają się przy przechowywaniu towaru na paletach, również tych wymagających ciągłego dostępu. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do rozładunku i transportu towarów na paletach. Twoje dostawy możemy sami rozładowywać i umieszczać w naszych zamkniętych i bezpiecznych magazynach kontenerowych Self Storage.

Oferta dla klientów indywidualnych

Przechowywanie towaru w postaci kartonów na palecie

Co można przechować w naszym magazynie? Praktycznie wszystko. Za sprawą posiadanych przez nas europalet, w magazynie można w łatwy i bezpieczny sposób przechować towar lub inne rzeczy.

Oferujemy elastyczny okres najmu magazynu oraz pomoc w dobraniu odpowiedniej powierzchni dopasowanej do Twoich potrzeb.

Przechowywanie towaru w postaci kartonów na palecie

Dostęp do magazynu przez 24/7
365 dni w roku.

Najlepsza lokalizacja na południu Wrocławia. Tylko 15 minut od Centrum.

Nasz teren jest stale monitorowany,
ogrodzony i oświetlony

Transport towaru z użyciem wózka widłowego

Magazyn z obsługą logistyczną dla firm

Transport towaru z użyciem wózka widłowego

Znamy się na logistyce. Dobrze zoptymalizowane procesy logistyczne to sukces Twojej firmy i lepsza pozycja na rynku. Dbamy o kompleksowość naszej oferty, dlatego oprócz wynajmu magazynów Self Storage, powstał też produkt pełnego outsourcingu logistycznego. U nas koszty Twojej logistyki mogą się zmieniać wraz ze skalą działalności. Zapłacisz tylko za wykorzystane miejsce i wykonaną pracę. Proste.

Kompleksowa oferta

Szczęśliwa młoda para siedzi na podłodze w nowym mieszkaniu
Bez względu na profil i skalę działalności Twojej firmy, dopasujemy usługi w sposób dla Ciebie odpowiedni. Może okazać się, że pomożemy Ci nie tylko w magazynowaniu. Zacznijmy od transportu. Odbierzemy towary ze wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju lub za granicą i dostarczymy do naszego magazynu. Możesz liczyć także na usługi w zakresie konfekcjonowania, pakowania oraz wysyłek kurierskich. Zapytaj nas o wycenę i sprawdź zalety outsourcingu logistycznego oraz usługi z naszej oferty.
Szczęśliwa młoda para siedzi na podłodze w nowym mieszkaniu
Przygotowane do magazynowania kartony

Sprzedajesz w internecie?

Przygotowane do magazynowania kartony

Zapewniamy rozwiązania logistyczne dla sektora E-commerce. Sklepom internetowym zwykle towarzyszy sezonowość. Dzięki naszej ofercie nie martwisz się o sezonowe zatrudnienie pracowników, ani o stan magazynu. Sezonowość przestaje być wyzwaniem. Twoja logistyka będzie pracować na równych obrotach, co Twoja sprzedaż. Z jednej strony nie będzie generować zbędnych kosztów w słabszych miesiącach, z drugiej natomiast będzie zawsze gotowa do działania w okresie peaku. 

Dowiedz się więcej o naszym produkcie fulfillmentu pod marką MAGPACK na stronie https://magpack.pl 

Fatal error: Uncaught TypeError: call_user_func_array(): Argument #1 ($callback) must be a valid callback, non-static method wp_jquery_manager_plugin::autoptimize_support() cannot be called statically in /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php:307 Stack trace: #0 /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(189): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #1 /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-content/plugins/autoptimize/classes/autoptimizeScripts.php(286): apply_filters('autoptimize_fil...', Array) #2 /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-content/plugins/autoptimize/classes/autoptimizeMain.php(570): autoptimizeScripts->read(Array) #3 [internal function]: autoptimizeMain->end_buffering('...', 9) #4 /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #5 /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #6 /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #7 /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #8 /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #9 [internal function]: shutdown_action_hook() #10 {main} thrown in /usr/home/magazynykontener/domains/magazynykontenery.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307