Przechowywanie towaru na paletach - Wrocław

Nasze magazyny świetnie sprawdzają się przy przechowywaniu towaru na paletach, również tych wymagających ciągłego dostępu. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do rozładunku i transportu towarów na paletach. Twoje dostawy możemy sami rozładowywać i umieszczać w naszych zamkniętych i bezpiecznych magazynach kontenerowych Self Storage.

Oferta dla klientów indywidualnych

Przechowywanie towaru w postaci kartonów na palecie

Co można przechować w naszym magazynie? Praktycznie wszystko. Za sprawą posiadanych przez nas europalet, w magazynie można w łatwy i bezpieczny sposób przechować towar lub inne rzeczy.

Oferujemy elastyczny okres najmu magazynu oraz pomoc w dobraniu odpowiedniej powierzchni dopasowanej do Twoich potrzeb.

Przechowywanie towaru w postaci kartonów na palecie

Dostęp do magazynu przez 24/7
365 dni w roku.

Najlepsza lokalizacja na południu Wrocławia. Tylko 15 minut od Centrum.

Nasz teren jest stale monitorowany,
ogrodzony i oświetlony

Transport towaru z użyciem wózka widłowego

Magazyn z obsługą logistyczną dla firm

Transport towaru z użyciem wózka widłowego

Znamy się na logistyce. Dobrze zoptymalizowane procesy logistyczne to sukces Twojej firmy i lepsza pozycja na rynku. Dbamy o kompleksowość naszej oferty, dlatego oprócz wynajmu magazynów Self Storage, powstał też produkt pełnego outsourcingu logistycznego. U nas koszty Twojej logistyki mogą się zmieniać wraz ze skalą działalności. Zapłacisz tylko za wykorzystane miejsce i wykonaną pracę. Proste.

Kompleksowa oferta

Szczęśliwa młoda para siedzi na podłodze w nowym mieszkaniu
Bez względu na profil i skalę działalności Twojej firmy, dopasujemy usługi w sposób dla Ciebie odpowiedni. Może okazać się, że pomożemy Ci nie tylko w magazynowaniu. Zacznijmy od transportu. Odbierzemy towary ze wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju lub za granicą i dostarczymy do naszego magazynu. Możesz liczyć także na usługi w zakresie konfekcjonowania, pakowania oraz wysyłek kurierskich. Zapytaj nas o wycenę i sprawdź zalety outsourcingu logistycznego oraz usługi z naszej oferty.
Szczęśliwa młoda para siedzi na podłodze w nowym mieszkaniu
Przygotowane do magazynowania kartony

Sprzedajesz w internecie?

Przygotowane do magazynowania kartony

Zapewniamy rozwiązania logistyczne dla sektora E-commerce. Sklepom internetowym zwykle towarzyszy sezonowość. Dzięki naszej ofercie nie martwisz się o sezonowe zatrudnienie pracowników, ani o stan magazynu. Sezonowość przestaje być wyzwaniem. Twoja logistyka będzie pracować na równych obrotach, co Twoja sprzedaż. Z jednej strony nie będzie generować zbędnych kosztów w słabszych miesiącach, z drugiej natomiast będzie zawsze gotowa do działania w okresie peaku. 

Dowiedz się więcej o naszym produkcie fulfillmentu pod marką MAGPACK na stronie https://magpack.pl