Przechowywanie dokumentów - Wrocław

W naszych magazynach samoobsługowych przechowasz nie tylko sprzęty czy towar. To również świetne miejsce do przechowania firmowego lub domowego archiwum. Idealnie sprawdzą się też w trakcie przeprowadzki lub remontu, czy po prostu jako dodatkowa przestrzeń na przechowywanie dokumentów lub opasłych kolekcji książek.

Bezpieczne przechowywanie dokumentów

Stos nieuporządkowanych dokumentów

Gdy brakuje miejsca na kolejne segregatory pełne dokumentów, teczki pism, katalogi i inne archiwalne zbiory, pomyśl o dodatkowej powierzchni magazynowej do przechowywania swoich dokumentów. Wynajem lub zakup tradycyjnego magazynu to znaczny koszt i często wielomiesięczne zobowiązanie, ale u nas możesz wynająć mini magazyn samoobsługowy idealnie dopasowany do swoich potrzeb i cieszyć się niską ceną oraz krótkim okresem wypowiedzenia. Nasze magazyny z łatwością zaadaptujesz na małe archiwum, stawiając w nich regały półkowe. Przechowując swoje zbiory w zamkniętych pojemnikach, będziesz mieć pewność, że nie ulegną zniszczeniu.

Jeżeli zastanawiasz się jak właściwie spakować i zabezpieczyć swoje dokumenty lub masz wątpliwości jaki rozmiar magazynu będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami.

Stos nieuporządkowanych dokumentów

Dostęp do magazynu przez 24/7
365 dni w roku.

Najlepsza lokalizacja na południu Wrocławia. Tylko 15 minut od Centrum.

Nasz teren jest stale monitorowany,
ogrodzony i oświetlony

Kobieta czytająca książkę w bibliotece

Przechowuj wartościowe dla Ciebie rzeczy

Kobieta czytająca książkę w bibliotece

Magazyn Self Storage to również świetne rozwiązanie dla osób prywatnych, poszukujących dodatkowego miejsca. Przechowuj u nas swoje kolekcje książek, starych komiksów, listów lub katalogów. Pamiątkowe dyplomy dzieci, zeszyty oraz wszelkie inne domowe archiwa przestaną zajmować cenną przestrzeń. Dzięki temu uwolnisz miejsce w szafach i regałach, nie musząc rezygnować z dotychczasowych zbiorów. Odpowiednio zabezpieczone archiwa, przechowywane w zamkniętych pojemnikach, będą tu bezpieczne, niezależnie od pory roku.