Własny biznes? Potrzebny będzie magazyn.

W ostatnim czasie coraz więcej ludzi decyduje się na założenie własnej firmy, pracę w domowym zaciszu, czy też prowadzenie sprzedaży e-commerce. Niektórych skłoniła do tego obecna sytuacja na rynku pracy, inni wykorzystali czas lockdownu na dokładne przemyślenie i wdrożenie planów związanych ze swoją przyszłością, które być może pojawiły się już dużo wcześniej, ale zazwyczaj brakowało czasu na ich realizację. Z zaciekawieniem obserwujemy również wzrost liczby wyrobów hand-made, domowych wytwórstwa, powrotu do tego co naturalne i niszowe. Szczególną uwagę zaczęto zwracać na surowce i składniki, z których wykonywane są produkty. Wszystko dzięki większej świadomości ludzi, którzy ze staranną uwagą dobierają produkty, nie patrząc już tylko na markę, czy renomę firmy. Od pewnego czasu z przyjemnością zaczęto wspierać małych przedsiębiorców, którzy odwdzięczają się oryginalnym i dopracowanym marketingiem.

Czy własny magazyn to konieczność?

Od marca ubiegłego roku, sprzedaż przez internet znacznie wzrosła i stała się mega trendem. Rynek e-commerce cieszy się coraz większą liczbą zwolenników, którzy nie zamierzają już wrócić do tradycyjnego sposobu robienia zakupów, nawet po zakończeniu pandemii. Fakt ten motywuje do działania małych przedsiębiorców, którzy wcześniej nie byli pewni powodzenia internetowej sprzedaży ich produktów.
Rozpoczęcie własnej działalności wiąże się również z wygospodarowaniem przestrzeni potrzebnej do wytwarzania produktów, realizacji zamówień, pakowania, a także do magazynowania surowców, półproduktów, czy też już gotowych produktów. Często zaczynamy od wykorzystania wolnego miejsca we własnym domu. Często jest to nawet wygodne, gdyż wszystko jest „pod ręką”. Sprawa zaczyna się jednak komplikować, gdy nasza działalność się rozrasta, a domownicy zaczynają się potykać o zwoje materiałów, które czekają na swoje zastosowanie, albo o np. zabawki dla psów, które zamówione zostały z Dalekiego Wschodu w hurtowej ilości. W pewnym momencie to wszystko zaczyna przerastać rozmiary naszego mieszkania. To jest właśnie ten czas, w którym musisz poważnie przemyśleć sprawę dodatkowej przestrzeni. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie tu magazyn!

Jaki magazyn wybrać?

Niekiedy, w ramach oszczędności, mali przedsiębiorcy decydowali się, by przenieść swoje zaplecze np. do garażu, komórki, czy piwnicy. Niestety warunki tam panujące często nie są sprzyjające. Czasami niemożliwe lub wręcz niebezpieczne staje się przechowywanie w nich nowych rzeczy przeznaczonych na sprzedaż. Podczas gdy Wasz biznes zaczyna nabierać rozpędu, a jego skala nie wymaga jeszcze posiadania ogromnych powierzchni magazynowych, warto poszukać miejsca, które idealnie wpasuje się w Wasze potrzeby i nie będzie generowało zbędnych kosztów. Zazwyczaj ciężko jest znaleźć magazyn poniżej 100 m2, w dodatku taki, który nie znajduje się na obrzeżach miasta. Udowodnimy Ci, że u nas jest to możliwe! 

Dlaczego warto nam zaufać? Poznaj ofertę naszych magazynów “self-storage”.

Magazyny Samoobsługowe Self Storage usytuowane są w atrakcyjnej lokalizacji na południu Wrocławia. Oddalone są jedynie o 15 minut od ścisłego centrum naszego miasta. Znajdziesz tu magazyny w różnych wariantach i to Ty zdecydujesz, który z nich będzie najodpowiedniejszy dla Twoich aktualnych potrzeb. Dysponujemy magazynami o powierzchniach  S-4 m2, M-8 m2, L-12 m2, XL-14 m2 i XXL-28 m2. Teren, na którym znajdują się magazyny „self storage” jest monitorowany, oświetlony i strzeżony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do wybranego przez Ciebie magazynu, dostęp posiadasz tylko Ty sam lub wskazane osoby. Możesz korzystać z niego do woli, o każdej godzinie i każdego dnia w tygodniu! Nie ma żadnych ograniczeń. Wjazd na teren, na którym znajduje się Twój magazyn umożliwi Ci wygenerowany i unikalny kod dostępu. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie  rozwoju Twojej firmy. W momencie, gdy wynajmowana przez Ciebie przestrzeń okaże się za mała na Twoje potrzeby, zaproponujemy Ci przeniesienie się do większego wariantu. Nie musisz także martwić się długim okresem wypowiedzenia umowy. Przewidzieliśmy na to tylko jeden miesiąc. Masz dużo rzeczy i nie wiesz jak się z tym wszystkim uporać? Nie martw się! Pomożemy Ci także z rozładunkiem. 

Kiedy jeszcze możesz potrzebować magazynu Self Storage?

Trudna sytuacja w kraju wiąże się również z koniecznością zamknięcia wielu placówek małych firm. Ludzie jednak nie chcąc tracić źródła zarobku często decydują się na przeniesienie sprzedaży swoich towarów do sieci online rezygnując jedynie z wynajmowania, często kosztownych, powierzchni sklepowych. Co w takim wypadku zrobić z towarem? Czasami niemożliwe jest przeniesienie całego sklepu, czy stoiska do domu. Mamy na to gotowe rozwiązanie.  Magazyny samoobsługowe „self storage”! Podobnie jak w przypadku dopiero raczkującego biznesu to Ty wybierasz rozmiar  magazynu odpowiedni dla Twoich potrzeb i korzystasz z niego kiedy tylko chcesz! 

Jeżeli zastanawiasz się jeszcze nad kwestiami finansowymi to niczym się nie martw! Wynajem magazynu samoobsługowego to rozwiązanie całkowicie przyjazne dla Twojego portfela. Dostępne u nas przestrzenie magazynowe „self storage” są uniwersalne i sprawdzą się w niemal każdej branży. Dzwoń, pytaj – doradzimy!

Sprawdź naszą ofertę wynajmu magazynów Self Storage.