Self Storage idealnym rozwiązaniem dla małych firm budowlanych

W jakim celu można wynająć magazyn samoobsługowy Self Storage?

W ostatnim czasie stale wzrasta potrzeba magazynowania. Ludzie otaczają się coraz większą ilością rzeczy, jednocześnie szukając w swoich domach minimalistycznych rozwiązań. Sprawia to, że często potrzebują dodatkowej przestrzeni na rzadko używane sprzęty, akcesoria, meble i wiele innych. Magazyny Samoobsługowe Self Storage okazują się również pomocne w przypadku przeprowadzki, czy remontu. Stanowią bowiem przestrzeń magazynową na taki czas, jaki okazuje się być w danej sytuacji konieczny. Z magazynów Self Storage chętnie korzystają również duże, jak i małe firmy, które zazwyczaj potrzebują dodatkowego miejsca na magazynowanie różnego rodzaju materiałów, sprzętów, czy też dokumentów.

Magazyny Self Storage – wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla małych firm budowlanych

Każda niewielka firma budowlana boryka się z problemem magazynowania narzędzi, sprzętów oraz materiałów budowlanych. Większe koncerny, zazwyczaj wynajmują wielkie hale, wielkością dopasowane do swoich potrzeb. Natomiast niewielkie branże, które nie potrzebują, aż tyle przestrzeni, niepotrzebnie płacą za niewykorzystane w pełni miejsce lub całkowicie rezygnują z tego rozwiązania. Przedstawiciele małych firm budowlanych, często chcąc oszczędzić na wynajmie hali, wożą wszystkie swoje sprzęty i akcesoria cały czas ze sobą. Przewożenie wszystkich tych rzeczy z miejsca na miejsce nie jest ani wygodne, ani bezpieczne. Poruszanie się załadowanym do granic możliwości, przeciążonym samochodem może opóźnić drogę, a także poszukiwania potrzebnych, w danym momencie, przedmiotów.

Bezpieczeństwo w magazynach Self Storage

Korzystając z usługi magazynów samoobsługowych Self Storage, stawiasz zarówno na wygodne, jak i bezpieczeństwo. Samochód załadowany sprzętem, pozostawiony sam, chociażby na noc, może okazać się nie lada gratką dla złodzieja. Zdecydowanie rozsądniej będzie składować sprzęt, narzędzia i materiały budowlane w wynajętym magazynie samoobsługowym. Wstęp do magazynu mają tylko osoby do tego upoważnione, posiadające oryginalny kod dostępu. Mogą one korzystać z magazynu swobodnie i o dowolnej godzinie, również w nocy. W przypadku, gdy zlecenie skończy się w późnych godzinach, pracownicy nie muszą martwić się, że nie dostaną się do wynajmowanego schowka. Z magazynu można korzystać 24 h na dobę i w każdy dzień tygodnia. Dodatkowo, teren magazynów jest ogrodzony, oświetlony, monitorowany i strzeżony. Dzięki czemu wszystkie pozostawione rzeczy są całkowicie bezpieczne.

Wygoda dzięki Self Storage

Kolejną, równie ważną kwestią, jest wygoda. W budowlance niezwykle ważny jest czas realizacji zlecenia. Każdemu zależy na tym, żeby praca została wykonana jak najszybciej. Zarówno klientowi, jak i wykonawcy. Wynajmując magazyn samoobsługowy, ekipa zyskuje możliwość, aby przyjechać w każde miejsce przygotowana dokładnie tak, jak akurat potrzebuje. Usprawnia to całą pracę, ułatwia również zachowanie ładu i porządku w sprzęcie oraz w samochodzie.

Dodatkową wygodą jest atrakcyjne usytuowanie magazynów samoobsługowych Self Storage. Zlokalizowane są na południu Wrocławia. Oddalone jedynie o 15 minut od ścisłego centrum naszego miasta. Prowadzi do nich sprawny dojazd z A4 i AOW.

Różne warianty magazynów Self Storage

W zależności od potrzeb, jakie aktualnie ma Twoja firma, wybierasz wariant magazynu, który według Ciebie sprawdzi się najlepiej. Do wyboru masz magazyny w rozmiarach S-4 m2, M-8 m2, L-12 m2, a w razie większych potrzeb nawet XL-14 m2 i XXL-28 m2. To Ty decydujesz jaka powierzchnia będzie odpowiednia dla Twojej firmy. Dzięki czemu nie płacisz niepotrzebnie za niewykorzystane miejsce. Niekiedy zdarza się również, że firma otrzyma duże zlecenie, wtedy pojawia się konieczność zakupu większej ilości materiałów. W takiej sytuacji również wychodzimy naprzeciw. Jeżeli dotychczasowo wynajmowany magazyn okaże się za mały, możesz wybrać większy wariant naszych magazynów.

Magazyny Self Storage – przydatne również na drobiazgi

Oprócz wielkogabarytowych, kosztownych sprzętów, czy różnego rodzaju akcesoriów, w magazynach Self Storage znajdziecie również odpowiednie miejsce na rzadko używane rzeczy.  Magazyn sprawdzi się również podczas magazynowania końcówek i pozostałości, chociażby farb, czy klejów, a także zaworów, wkrętów, czy innych drobiazgów, które nie zostały wykorzystane podczas poprzedniej inwestycji. Dzięki wynajmowanemu magazynowi nie będziecie musieli pozbywać się tego wszystkiego ze względu na brak wolnej przestrzeni.

Porządek w magazynie

Pamiętajcie, że jeżeli chcecie w pełni usprawnić Waszą pracę, powinniście pilnować, by wewnątrz magazynu panował ład i porządek. Magazyn nie powinien być miejscem, do którego aktualnie nieużywane rzeczy są wrzucane gdziekolwiek. Aby każda wizyta w magazynie mogła być szybka i przyjemna, należy już na samym początku zadbać o odpowiednią organizację, tak by wszytko miało swoje miejsce. Pomocne okażą się regały i skrzynie, w których rzeczy będą posegregowane według funkcjonalności lub przydatności. Wszystko należy dodatkowo podpisać, a także pamiętać o wygodnym przejściu wewnątrz magazynu, tak by móc swobodnie dostać się do wszystkich magazynowanych rzeczy.

Jeżeli posiadasz niewielką firmę budowlaną i do tej pory stale poruszałeś się zapakowanym po brzegi samochodem – wybierz bezpieczną i wygodną opcję magazynów Self Storage i ciesz się spokojem oraz zaoszczędzonym czasem.

Sprawdź naszą ofertę wynajmu magazynów Self Storage.