Magazyn samoobsługowy Wrocław

Magazyn samoobsługowy Wrocław – dla kogo?

Naszą ofertę wynajmu kontenerów magazynowych kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych, poszukujących dodatkowego miejsca na przechowywanie towaru, w stale zyskującej popularność formule Self Storage. Gdy brakuje miejsca do magazynowania towarów, nierotującego asortymentu, produktów sezonowych lub po prostu ciągle potrzebnych szpargałów, czas rozejrzeć się dodatkową przestrzenią. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca do składowania artykułów przemysłowych czy nieużywanych aktualnie mebli. Może szukasz bezpiecznego miejsca do przechowania towarów sezonowych, a może do przezimowania sprzętu wodnego lub sportowego. Nasz magazyn samoobsługowy stanowi tanie i proste rozwiązanie.

Jak działa przechowywanie towaru w magazynach Self Storage?

Dzięki stale zyskującej popularność formule wynajmu Self Storage, każdy najemca zyskuje nieograniczony, całodobowy dostęp do swojego magazynu samoobsługowego. Niezależnie od pory dnia i nocy, może też zaparkować samochód osobowy lub dostawczy bezpośrednio pod wynajmowanym kontenerem i rozpocząć przeładunek przechowywanego towaru. Nigdy nie wymagamy, by informować nas z wyprzedzeniem o swoim przyjeździe. Nie jesteś uzależniony od naszego personelu ani godzin funkcjonowania obiektu. Tylko Ty masz dostęp do wynajmowanego przez siebie magazynu i możesz sam zdecydować kiedy z niego korzystać. Nie interesuje nas jaki towar magazynujesz ani jak często zamierzasz odwiedzać swój magazyn – prywatność gwarantowana!

Magazyn samoobsługowy Wrocław – jak rozpocząć wynajem? To zajmie tylko chwilę!

Oferujemy dopasowany do Twoich potrzeb wynajem krótko lub długoterminowy. Minimalny okres najmu magazynu rozpoczyna się już od jednego miesiąca. Przyjedź bezpośrednio do siedziby naszej firmy tuż pod Wrocławiem, by wybrać interesujący Cię magazyn i podpisać umowę wynajmu. Do wyboru pozostawiamy Ci możliwość podpisania umowy na czas określony lub nieokreślony z krótkim, jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. W przypadku wynajmu magazynu na okres powyżej jednego roku lub gdy potrzebujesz więcej niż jeden box, możesz liczyć na specjalny rabat. Od razu po podpisaniu umowy możesz rozpocząć korzystanie ze swojego magazynu samoobsługowego.

Przechowywanie to nie wszystko. Z nami możesz znacznie więcej! Sprawdź jakie usługi dodatkowe przygotowaliśmy dla Ciebie.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy przeładunku towarów lub innych operacjach logistycznych, możesz zlecić nam wykonanie tych czynności za Ciebie. Również w przypadku, gdy jesteś poza granicami miasta, pomoc naszego wykwalifikowanego personelu w przyjęciu lub wydaniu towaru, może Ci się bardzo przydać. Dysponujemy wózkami widłowymi i rozładunek czy załadunek palet na auta ciężarowe nie stanowi problemu. Co więcej, współpracujemy z firmami kurierskimi i transportowymi, możesz więc bezpośrednio u nas wysłać swój towar do odbiorcy, niezależnie czy miejscem docelowym jest Wrocław czy inna miejscowość w Polsce, a także w Europie. Jeśli potrzebujesz opakowań, folii lub palet, u nas również je znajdziesz.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę: Magazyn samoobsługowy Wrocław. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę skrojoną do Twoich potrzeb.
Back to Top